Студенти спеціальності «Соціальна робота» Борисова Валерія та Груба Діана, під керівництвом викладача соціальних дисциплін Відьменко Марії Олексіївни, створили відеопроект «Конфлікти», у якому висвітлили особисту небайдужу й активну громадянську позицію щодо попередження конфліктів у суспільстві.

21 лютого 2016 року творча команда технікуму отримала подяку та цінні подарунки за участь у конкурсі та активну громадську позицію щодо попередження конфліктів. Зустріч відбулася в теплій і невимушеній атмосфері. Учасників та переможців пригощали чаєм та солодощами, що спонукало до приємного спілкування між учасниками.

Мета відеопроекту «Конфлікти» — активізувати творчий потенціал молоді у популяризації моделей ефективної комунікації та конструктивного вирішення конфліктів.

Конкурс проводився Черкаською міською дитячою громадською організацією «Експериментальний творчий центр» у співпраці з Міжнародним жіночим правозахисним центром «Ла Страда – Україна», в рамках проекту «Розбудова миру, профілактика і розв’язання конфлікту з використанням медіації в групах та громадах, які постраждали від конфлікту, особливо серед жінок та дівчат ВПО»  за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.