18 травня 2018 року студенти Черкаського комерційного технікуму взяли участь у заходах: Форум майбутнього «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» та Ярмарок Освіти.

Форум майбутнього «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» проходив на площі Знань Черкаського державного технологічного університету, учасниками заходу стали старшокласники, студенти та всі бажаючі ознайомитися із можливостями працевлаштування в регіоні. У форумі взяли участь представники обласної, місцевої влади, обласного об’єднання організацій роботодавців, обласної профспілки, та служби зайнятості, регіональної ради підприємців області та громадські організації.

У рамках форуму діяли локації у форматі виставок, які були представлені роботодавцями та навчальними закладами м. Черкас. Усі бажаючі ознайомилися із сучасними реальними можливостями підприємців Черкащини, дізналися умови вступу до відповідних навчальних закладів, спеціальності та напрямки підготовки, які можна отримати у закладі, ознайомилися з ситуацією на ринку праці Черкащини.

Локація Черкаського комерційного технікуму була найяскравішою серед представлених та привертала увагу своєю оригінальністю. Родзинкою презентації була композиція карвінгу з фруктів та овочів і вишукані екземпляри складених полотняних серветок.

Ярмарок Освіти проходив в ТРЦ «Любава». Там були вищі та професійно-технічні навчальні заклади м.Черкаси. Представники навчальних закладів надавали консультацію щодо вибору майбутньої професії, бізнес-освіти та  навчання за кордоном.  Усім бажаючим було надано вичерпну інформацію з питань вступу,  іспитів, різноманіття  факультетів та майбутнього працевлаштування після отримання диплому.

Ярмарок проводився з метою ознайомлення випускників шкіл та їх батьків з можливостями отримання освіти в Черкасах й за кордоном.