Великдень святкують у всьому світі. Назвати цей день звичайним святом було б неправильно, адже воно вважається культовою подією світової історії і одним з головних днів ​​у році для всіх православних християн. Кожен, хто шанує свято Великодня, отримує надію на порятунок, адже воскрес Христос. Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, чимало обрядів і традицій в Україні пов’язане з ним.

Пасхальний стіл є обов’язковим атрибутом святкового дня. Найважливіші страви великоднього столу — це, звичайно ж,  паски і фарбовані яйця.

Згідно з традицією студенти  технологічного відділення  в Чистий Четвер провели виставку  оформлення  пасок до  Великодня. Майбутні технологи груп ВХП-15 та ВХП-16  у вестибюлі навчального корпусу створили куточок-студію, де студенти і працівники технікуму мали змогу під звуки святкових великодніх пісень пройнятися духом визначного християнського свята, ознайомитися з традиціями та художніми стилями оформлення пасхального столу і навіть, за бажанням, отримати рецепт виготовлення паски.