У травні 2021р.  відбувся Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Весь світ у долонях матері». Конкурс проводився дистанційно під патронатом відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської  міської ради та  Одеської політехніки.

Студент нашого закладу Зайченко Ігор (група ХТ-12-11-19 ) під керівництвом художнього керівника Тарасенка М.М. підготував номер та взяв участь у  фестивалі-конкурсі  «Весь світ у долонях матері — 2021р.».   На суд журі було представлено твір «Пробач мені, мамо» (автор Надія Бекерська). За  високохудожнє декламування та мистецьке оформлення номера Зайченко Ігор  здобув перемогу в номінації «Художнє читання», старшої вікової категорії, та отримав диплом лауреата І премії. І нещодавно до  нашого навчального закладу надійшла визначна винагорода для студента-учасника —  кубок переможця конкурсу.

Вітаємо Ігоря й художнього керівника Тарасенка М.М. із великою перемогою та бажаємо подальших успіхів у популяризації українського поетичного слова!