Відкрита долоня моєї Землі

(до Всесвітнього дня Матері-Землі)

22 квітня Україна відзначає Всесвітній день Матінки-Землі. Це свято з`явилося в наших календарях з 2010 року за рішенням Генеральної Асамблеї ООН і направлено проти варварського та нерозумного використання природних ресурсів Землі. Навіть у індіанському племені ірокезів існував закон: «Замислюючи щось зробити, ми маємо враховувати вплив цієї дії на сім наступних поколінь», а видатний досліджувач морських глибин Жак-Ів Кусто стверджував: «Занапастити природу не можна. Можна лише загинути разом із нею».

Матінка-Земля… Цей вислів ми використовуємо в повсякденному житті, навіть не замислюючись, що він означає. Земля – наша годувальниця, наш спільний дім, в якому Богом створені унікальні умови для життя. Земля, як любляча мати, живить, одягає і виховує своїх нетямущих дітей. День Землі нагадує нам, що дії кожної людини можуть багато змінити, аби природа навкруги була здорова.

У читальній залі бібліотеки Черкаського комерційного технікуму експонується тематична виставка «Відкрита долоня моєї Землі». Вашій увазі представлена добірка книг та журнальних статей, які знайомлять нас з досягненнями науки про Землю. Тут можна побачити книги з екології, геології, географії, охорони земель та природи рідного краю.

Нехай земля квітує всюди –

Природу збережімо, люди!