Прояви насильства супроводжують людство з давніх-давен. І не дивно, адже насильство так само старе, як взаємини між людьми, між чоловіком і жінкою.  Упродовж тисячоліть насильство було нормою життя, тому і способи виховання дітей у різні часи будувалися на насильстві.

Незважаючи на те, що зараз уже ХХІ сторіччя, і ми живемо у цивілізованому суспільстві, насильство, як і раніше, залишається поширеним типом поведінки.

Ми в своєму житті досить часто чуємо, або навіть стикаємося із ситуаціями насильства (в сім’ї, навчальних закладах, на вулиці, соціальних мережах, серед ровесників).

З метою поглиблення знань щодо поняття «насильство», видів та причин насильства, правових аспектів, способів захисту особистості в ситуації насильства класний керівник Башей О.О. провів відкриту інформаційну виховну годину-бесіду з елементами тренінгу в групі СПфб-1, СПфб-4.

На згадку про зустріч студенти групи та присутні класні керівники отримали  Пам’ятку

«Як захистити себе від насильства?».