Відповідно до плану заходів на відзначення 30-річчя Чорнобильської катастрофи у технікумі було проведено тижневик пам’яті, впродовж якого відбулися різноманітні заходи, які були спрямовані на інформування про трагедію століття – вибух на ЧАЕС, осмислення та усвідомлення трагічних подій та наслідків атомної катастрофи, виховання почуття відповідальності і турботи за екологічний стан природи.

21 квітня 2016 року для студентів І курсу в актовій залі технікуму пройшла інформаційна година «Чорнобильська катастрофа: 30 років поспіль…», яку підготували й провели студенти групи ТКД-45 і класний керівник Ананьєва Інна Анатоліївна. Присутні на заході слухали розповіді про героїв-ліквідаторів пожежі на ЧАЕС, декламацію поезій та пісенні номери, присвячені тим трагічним подіям. Проте найбільше вразив студентів виступ архіваріуса технікуму Волобуєва Володимира Йосиповича, який був ліквідатором Чорнобильської катастрофи, він поділився своїми спогадами про ті страшні події та застеріг усіх цінувати життя та берегти навколишнє середовище для нас і майбутнього.

У рамках тижневика студенти та класні керівники 15 навчальних груп долучилися до конкурсу плакатів «Гіркий присмак полину». У своїх роботах учасники конкурсу змогли показати, в першу чергу, своє усвідомлення відповідальності за збереження пам’яті про подвиг загиблих на ЧАЕС та розуміння того, що важливо дотримуватися екологічного балансу в природі. Найбільше запам’яталися роботи студентів груп Б-5, СП-3, ТКД-8, ВХП-13.

Конкурс творчих робіт на тему «Чорний біль», у якому студенти висвітлюють своє бачення трагічних подій Чорнобильської катастрофи та майбутнього людства, ще триває.

26 квітня в день Чорнобильської трагедії весь технікум вшановував пам’ять жертв трагічної дати хвилиною мовчання, а в навчальних групах були проведені виховні години, присвячені 30-річчю аварії на Чорнобильській АЕС. Зокрема, у групі ВХП-13 класний керівник Смаглій Віктор Сергійович провів відкриту виховну годину «Чорнобильська трагедія». Студенти, викладачі та гості згадали події 30-річної давнини: від часу будівництва м.Чорнобиль та ЧАЕС до трагічних подій і сьогодення. Обговорили негативні наслідки аварії для всього людства, розглянули можливості ефективнішого та безпечнішого використання енергії, щоб зберегти довкілля для майбутніх поколінь.