З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи студенти та викладачі Черкаського комерційного технікуму відвідали тематичну виставку «Війна триває», що знаходиться в Обласному краєзнавчому музеї. Під час екскурсії студенти мали можливість на власні очі побачити речі наших військових, зброю, якою воїни нас захищають та боронять цілісність держави, та навіть доторкнулися та приміряли деякі експонати. День Гідності та Свободи — це річниця революції свідомості, гідності та моралі. Події минулих років назавжди змінили свідомість кожного українця і стали початком створення відмінно нової, демократичної держави. Ми віримо, що ця експозиція спонукає молодь до вивчення та збереження історико-культурної спадщини українського народу! На знак глибокої вдячності відвазі, силі духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), під час АТО на Сході України, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, студенти взяли участь у написанні  творів — роздумів за темами: «Небесна Сотня. Герої, що змінили хід історії…», «Пам’ятай їх вчинок і обличчя», «Хочу жити в мирі!».

Студентка групи СП-10 Ритко Дарина написала лист-побажання воїнам АТО.

Ці заходи — нагадування всім нам  про те, якою ціною здобуто свободу на новий шанс для країни стати справжньою європейською державою. Тож будьмо гідними пам’яті наших Героїв! Завдяки нашій згуртованості, незламності духу та беззаперечній вірі у перемогу справедливості над нашою Батьківщиною запанує мирне небо, а в наші домівки прийде радість, злагода та впевненість у завтрашньому дні!