Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Третього жовтня, коли на змочену осінніми дощами землю, починає тихо падати жовтий лист, ми святкували — День працівників освіти. Так склалось символічно, що наше свято ми відзначаємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, викладачі, даєте нашим студентам неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими у житті. Цей день є для Вас, дорогі педагоги, особливим.

Святковий настрій панував  упродовж дня і в стінах технікуму, і в актовій залі. Із вітальним словом виступила директор технікуму Крикуненко Людмила Олександрівна.

З нагоди урочистого свята викладачів технікуму було відзначено грамотами.

Не забули вшанувати на святі і тих людей, які віддали учительській професії більшу частину свого життя. Вони вже на заслуженому відпочинку, проте у пам’яті працівників закладу — назавжди. Ми прагнули щоб кожному з присутніх у залі, була приділена увага, щоб кожен був згаданий, щоб кожен озирнувся на роки, які віддано технікуму, студентам, педагогічній справі та поринув у спогади.., спогади, що сплетені у долю…

А для створення особливої, затишної атмосфери зі сцени звучали мелодіїні пісні та привітання. Лейтмотивом усього заходу було переконання в тому, що такий потужний високопрофесійний колектив, котрий об’єднує творчих, ініціативних, передових, добрих і мудрих педагогів, повинен жити і процвітати ще многії-многії літа.