11 жовтня в читальній залі технікуму відбулася історична вікторина до Дня українського козацтва і захисника України. У заході взяли участь студенти груп Б-6, Т-2 і ТО-7. У вступному слові ведуча, бібліотекар технікуму, Тінякова М.М. привітала всіх присутніх з прийдешнім святом українського козацтва і Днем захисника України.  Зазначила, що епоха козацтва створила багатогранну, глибоку духовність, що стала гордістю і окрасою української культури. Унікальність нашої історії і нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Історія нашої держави створювалась через козацтво. У наш час традиції українського козацтва не просто живі, а й лягли в основу єднання нації, служать провідною зорею у відчайдушній борні за рідну землю.

Потім учасники вікторини розділилися на дві команди: студенти групи Б-6 обрали собі назву «Дніпровські чайки», а  студенти груп Т-2 і ТО-7 – «Завзяті амазонки». У ході вікторини команди отримували запитання і листок-тест з варіантами відповідей. Питання стосувалися історії виникнення Запорізької Січі, видатних гетьманів і отаманів, символів і атрибутів влади козаків. Час на роздуми -1 хвилина.

Після командної гри відбувся бліц — турнір капітанів команд, який остаточно вирішив, чия команда стане переможцем. Капітанам потрібно було швидко зорієнтуватися і першим відповісти на запитання, які стосувалися життя і побуту козаків. Кожна правильна відповідь капітана приносила команді один бал.

За результатами вікторини журі визначило, що найбільш ерудованою була  команда «Дніпровські чайки». Переможці отримали солодкі подарунки.