19 жовтня 2016 року студенти усіх спеціальностей Черкаського комерційного технікуму, в черговий раз, взяли участь у вікторині «Фінансова грамотність».

Головна мета вікторини – підвищення фінансової грамотності студентів.

Фінансова грамотність – це спроможність приймати свідоме рішення, здійснити ефективні дії з метою управління коштами на даний час і в майбутньому та здатність відповідати за прийняті рішення.

Під час вікторин студенти визначали сімейний бюджет; вибирали банк, у якому краще відкрити депозитний рахунок; приймали рішення щодо кількості товарів та послуг, яку можна придбати при наявності в країні інфляції; давали відповідь щодо максимальної суми коштів за вкладами, яка підлягає компенсації, якщо банк стає банкрутом; вказували дії, якщо у позичальника виникли труднощі з обслуговуванням кредиту та здійсненням регулярних платежів за кредитом; приймали рішення щодо найменш вигідного варіанта вкладання грошей та вигідного варіанта купівлі товарів під час акцій; розраховували час зібрання певної суми грошей, відкладаючи частину доходу; вказували правильність визначення пріоритетності потреб; вибирали неправильне твердження про більшість платіжних карток.

У захоплюючій і пізнавальній боротьбі студенти, крім відповідних знань із фінансової грамотності, продемонстрували свою здатність до раціонального мислення, уміння вирішувати складні проблеми й відстоювати власну позицію.

Усі учасники вікторини показали достойні результати. Але найкращих – досягли такі студенти як: Задорожня Каріна (гр.Б-7); Краснощокий Роман (гр. ВХП-12); Захарченко Ірина (гр. Б-6).

Це було цікаво, корисно та просто!