25 квітня 2016 року з метою оцінки, аналізу та узагальнення результатів рівня знань студенти Черкаського комерційного технікуму взяли участь у вікторині «Фінансова грамотність».

Студенти робили розрахунки та відповідали на запитання щодо:

• визначення сімейного бюджету;
  • обрання банку;
  • інфляції в країні;
  • максимальної суми коштів за вкладами, яка підлягає компенсації;
  • дій, якщо у позичальника виникли труднощі;
  • варіанта вкладання грошей;
  • вигідного варіанта купівлі товарів під час акцій;
  • часу зібрання певної суми грошей, відкладаючи частину доходу;
  • правильності визначення пріоритетності потреб;
  • своєї платіжної картки.

У захоплюючій і пізнавальній боротьбі студенти, крім відповідних знань із фінансової грамотності, продемонстрували свою здатність до раціонального мислення, уміння вирішувати складні проблеми й доводити свою правоту.

Усі учасники вікторини показали достойні результати. Але найкращих – досягли такі студенти як: Карабанов Денис, Краснощокий Роман, Дзюба Артем (гр. ВХП-12); Щерба Вікторія (гр. Б-5); Захарченко Ірина, Любенко Софія (гр. Б-6); Вернигора Марина (гр. ТКД-7); Бузько Інна (гр. ВХП-11).

Зростання рівня фінансової грамотності позитивно впливає на фінансову поведінку студентів.

Фінансова грамотність усе впевніше входить у наше життя. І на сьогодні бути фінансово освіченим є дуже важливо і престижно. Знання фінансів дозволяють комфортно почуватися в сучасному світі та приймати правильні самостійні фінансові рішення.