«ВИПУСК – 2020»  в ЧКТ

Ось і пройшов  такий радісний, довгоочікуваний, а також і сумний  день прощання із технікумом для студентів спеціальностей «Харчові технології» (групи ХТ-1, ХТ-2, ХТ-6 і ХТЗ-2) і «Туризм» (Т-1, Т-4 та ТЗ-1).

31 січня у навчальному закладі відбувся урочистий захід «Випуск-2020». Технікум відправив у самостійне доросле і професійне життя 79 випускників.

Всі іспити здані, турботи скінчилися,

Кожного супроводжував посланий  Богом знак.

Що долею завідано, все обов’язково збудеться,

І допоможе в цьому вам мудрий Зодіак.

У незвичайній формі – «Зоряній подорожі Галактикою «Технікум»– пройшов випускний.

З вітальним словом до всіх присутніх виступила директор Крикуненко Л.О., яка побажала випускникам успіху  на життєвих та професійних шляхах, продовжувати у своїй трудовій діяльності та подальшому навчанні добрі освітні традиції технікуму. Подякувала батькам за підтримку та розуміння своїх дітей, а всьому колективу – за добросовісну працю задля  навчання та виховання студентів, залишають технікум справжніми професіоналами.

Разом із завідуючими відділеннями Півненко Н.П. і Хохловою Л.М. директор вручила випускникам дипломи молодших спеціалістів.

 

 

Від колективу викладачів до молодших спеціалістів звернулась заступник директора з навчальної роботи Вяткіна Т.Г.: «Впродовж декількох років навчання наші випускники перетворилися із мерехтливих вогників у справжніх Зірок Галактики «Технікум». Кажуть, що у кожної зірки є своя орбіта, отримана при народженні. Ми щиро сподіваємося, що ЧКТ закарбується на ваших , випускники, орбітах яскравими, щасливими моментами студентського життя, навчання та перемогами».

А класний керівник Прядко А.М. привітала зіркових випускників від імені тих педагогів, які впродовж 3,5-2,5 років навчання були для студентів класними мамами, допомагали, наставляли і розраджували своїх вихованців «і в горі, і в радості».

Яскравими, неперевершеними у своїй емоційності, радісному настрої були виступи студентів-випускників.

Для всіх присутніх на заході незабутніми надовго залишаться запальний танець дівчат із групи ХТ-1, пісенні подарунки для викладачів та батьків від Жури Віти та Топчій Даші.

Захід закінчився символічним задуванням свічок на тортах та загадування бажання кожним випускником в «день народження» нового життєвого етапу.

Шановні випускники!

Нехай серця не знають супокою,

Хай обганяють мрії часу біг,

І ваша юність буде хай такою,

Щоб їй ніхто не заздрити не міг!

Щасливої, зоряної вам дороги просторами широко красивого світу!