Випуск 2020  в ЧКТ

Сьогодні колишні першокурсники 2017-2018 років отримали дипломи молодших спеціалістів. Він — наче путівка у самостійний світ, де набуті в технікумі знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть нові можливості та перспективи професійного росту.

У цьому році кагорта випускників поповнилася 41 молодшими спеціалістами спеціальності «076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 20 молодшими спеціалістами спеціальності «072  Фінанси, банківська справа та страхування» та 12 молодшими спеціалістами спеціальності «231 Соціальна робота».

Від усього серця колектив викладачів та працівників вітає випускників з успішним завершенням навчання. Ми пишаємося, що дипломи з відзнакою отримали 10 випускників, а кращі студенти-випускники нагороджені подяками та грамотами за активну участь у  навчанні, творчо-пошуковій, громадській,  культурно-масовій  роботі, за досягнення  у спорті.

  Для всіх випускників колектив закладу створив відепрощання, де з вітальним словом до випускників звернулась директор технікуму Крикуненко Людмила Олександрівна: «От і настав цей незвичайний день у нашій родині. День святковий, радісний, веселий і водночас сумний. День розставання з навчальним закладом, друзями та викладачами, коли зустрічаються світлі надії, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже приходить час, коли єдина стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки, відкриваються тисячі доріг, де кожен  обере свій особистий життєвий шлях. Ви отримали  дипломи з спеціальностями, які необхідні на сьогодні  для країни».

До привітань долучились:

 Ананьєва Інна Анатоліївна класний керівник груп ПТ-3-09-17 ПТ-6-11-18: «Від щирого серця вітаю вас із закінченням технікуму  і початком дорослого життя. Можливо, ще не до кінця усвідомлюєте, але саме зараз ви вперше стоїте на порозі нового важливого етапу свого життя – вибору. Хто піде вчитися далі, хто працювати – вам вирішувати. У вашому  житті не один вирішальний та відповідальний крок необхідно буде зробити. Намагайтесь так обирати, щоб щоразу  вибір був правильним, адже майбутнє нашої нації залежить від вас. Якою стане наша держава – вирішувати молодим професіоналам».

Мальованна Таїсія Петрівна класний керівник групи Ф-3-09-17: «Куди б вас не завела доля, пам’ятайте завжди свою колиску дитинства, свій вишкіл юності, свою Незалежну Славну Україну та рідний технікум. Нехай вас супроводжують все життя успіхи  у професійному та особистому житті, та доля буде прихильною».

Відьменко Марія Олексіївна класний керівник груп  СП-8-09-17 ти СП-11-11-18: «Бажаю, щоб усі мрії ваші здійснилися, побільше вам оптимізму, натхнення, наснаги,  наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих злетів, щедрої долі, вірних друзів, життєвої енергії, щоб на вашому шляху не зустрічалась зрада та не було розчарувань, не зупиняйтеся на досягнутому, а продовжуйте освіту. Успіхів всім! І вдало зробити наступний важливий крок в житті! У добру путь, випускники!  Божого благословенням вам!».

Щасливої вам долі у світі обраної вами професії, шановні випускники! Реалізуйте свої знання на практиці, творчих злетів і особистого щастя! Сприяйте подальшому розвитку вашого інтелекту, адже від вас залежить майбутнє нашої України! Ви – наша інтелектуальна еліта, духовне поле нашої нації.