Віртуальна мандрівка незвичайними готелями

Плануєте відпустку і мрієте провести її в неймовірно гарному та незвичайному місці?

До вибору готелю потрібно поставитися з особливою серйозністю. Сучасні готелі допоможуть вам здійснити мрію – доторкнутися до незвіданого тваринного світу або морських мешканців зі своїх апартаментів. Також можна побачити представників флори й фауни, попиваючи каву на своїй веранді, погодувати екзотичних тварин – все це можливо.

17 березня відбулося засідання гуртка «Мандрівник» на тему «Незвичайні готелі світу». Всі присутні мали нагоду ознайомитися особливостями унікальних і креативних готелів світу, що розташовані у літаках, поїздах, крижаних печерах, морських глибинах та космосі.

Студенти здійснили віртуальну мандрівку такими готелями як:

  • Treehotel (Швеція). Готель пропонує різноманітні номери на деревах, включаючи прототип НЛО та куб з дзеркальними стінами.
  • Giraffe Manor (Кенія). Особливістю готелю є можливість гостям погодувати жирафів зі своєю спальні або кухні, погладити їх, і звичайно, ж, зробити пам’ятні селфі.
  • Hotel Costa Verde (КостаРіка). Фюзеляж старовинного Boeing 727 приймає відпочиваючих в національному парку в Коста-Ріці.
  • Skylodge Adventure Suites (Перу). Цей готель точно не для слабкодухих. Туристам тут пропонують за допомогою альпіністського спорядження піднятися по бічній поверхні Андського узбережжя в Священній долині та заночувати в прозорій капсулі прямо на скелі.
  • Icehotel (Швеція). Щорічно цей готель з вражаючими різьбленнями на льоду у селі в Лапландії будується заново – на сезон.
  • Sala Silvermine (Швеція). Тут гостей селять в номери, які розташовані під землею на глибині понад 152 метри.
  • Beermoth (Шотландія). Колишня пожежна машина ласкаво прийме на ночівлю двох осіб у шотландському високогір’ї.
  • Hotel Kakslauttanen (Фінляндія). Скляні іглу, у яких розташовані номера, забезпечують тут вражаючий вид на північні вогні та ін.

Звичайні готелі, нехай і комфортабельні – це вже вчорашній день. Фахівці туристичного бізнесу впевнені, що майбутнє за незвичними готелями, саме життя в яких – це вже захоплююча пригода.