Віртуальна подорож пам’ятками архітектури України

Україна − держава з багатовіковою історією та культурою. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію чи особистість. У кожному регіоні є свої визначні пам’ятки − перлини української землі.

З нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яток та історичних місць 20 квітня студенти груп ПТ-5 та ПТ-8 взяли участь в інформаційній годині «Віртуальна подорож пам’ятками архітектури України».

Мета заходу — нагадати молоді про різноманіття культурної спадщини, створеної зусиллями багатьох народів за всю історію людства, її вразливість та необхідність збереження для майбутніх поколінь, показати красу та значення кожної з пам’яток архітектури для країни чи регіону.

Студенти мали можливість здійснити віртуальну подорож містами Західної, Східної та Центральної України.

Україна сповнена своїми дивами. Вона несказанно багата на культурні пам’ятники та різні історичні визначні місця, але чи буде у наших нащадків можливість помилуватися ними, доторкнутися до минулого, цілком залежить від нас.

Вивчайте пам’ятники, любіть та бережіть їх!