Ось і закінчується навчальний рік, а разом з ним закінчується і сезон предметних олімпіад.

Олімпіада з математики – це безмежний простір для розширення і поглиблення знань, пізнання нового, розвитку математичної інтуїції та нестандартного мислення, для самоосвіти та самовдосконалення, для формування стійкої мотивації до навчання.

Олімпіада з математики – це завжди особливе випробування для її учасників, це зосереджена, творча, активна і кропітка робота у поєднанні із незабутніми враженнями і позитивними емоціями.

І саме тому студенти нашого коледжу завжди обирають та активно підтримують математичний олімпіадний рух, темп якого задають лідери – переможці олімпіад.

Отож, ми щиро вітаємо переможців IX Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з математики:

з І місцем – Лаптєву Анастасію, студентку групи СПфб-1-09-20, та

з ІІІ місцем – Шарову Анастасію, студентку групи ХТфб-2-09-20!

Бажаємо всім учасникам олімпіади з математики подальших творчих успіхів та хорошого відпочинку влітку!

Диплом за ІІІ місце Шарова Анастасія

Диплом за І місце Лаптєва Анастасія