“Необхідно розуміти, що історія – це не лише дати і місця, не лише імена у запилених підручниках або експонати в музеях, історія – це вибір, котрий ми робимо. Кожний з нас”, – говорив свого часу відомий британський письменник і журналіст Джеймс Сваллоу, обгрунтовуючи важливість вивчення історії для виховання громадянської позиції особистості.

Студенти нашого коледжу  цілком поділяють таку позицію, оскільки виявляють зацікавленість до знань з історії України, всесвітньої історії. Це засвідчують і результати XI Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з історії.

Завдання були нелегкими, адже учасникам олімпіади довелося продемонструвати не лише глибокі знання з різних періодів історії, але й здатність до максимальної розумової концентрації та ерудованості.

Вітаємо переможців:

І місце:

Довгенко Кіра, гр. ХТфб-6-09-21;

Колесник Олександр, гр. ХТфб-6-09-21;

Лаптєва Анастасія, гр. СПфб-1-09-21;

Степаненко Ірина, гр. Тфб-3-09-21.

ІІ місце:

Сліжевський Олександр, гр. ПТфб-3-09-21;

Мірошник Артьом, гр. ПТфб-3-09-21;

Руденко Сандра , гр. ХТфб-6-09-21.

ІІІ місце:

Дика Аліна, гр. ХТфб-6-09-21;

Красножон Максим, гр. ПТфб-3-09-21;

Вдовенко Олександр, гр. ХТфб-6-09-21;

Сич Сергій, гр. ХТфб-6-09-21.

Участь в олімпіаді дає можливість студентам випробувати свої сили, перевірити рівень знань та підвищує зацікавленість до занять з історії.