Вітаємо Ритко Дарину, студентку II курсу групи СП-10

8 лютого 2020 року  на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся фінальний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь 24 учні закладів загальної середньої та професійної освіти та 11 студентів вищої освіти, які володіють мовними вміннями і глибокими знаннями літературного процесу та життєпису творчості Великого Кобзаря.

Начасі проведення конкурсу надзвичайно важливе, бо він сприяє формуванню нового етичного мислення й поширенню українських цінностей, об’єднує нас у модерному Шевченковому слові. Для багатьох поколінь українців поет був і залишається символом високих духовних можливостей української людини.

На урочистому відкритті були присутні переможці ІІІ (обласного) етапу конкурсу, а також учителі, викладачі, методисти, батьки, регіональні ЗМІ. Переможців обласного етапу привітали Наталія Чепурна, ректор інституту та Оксана Лозова, завідувачка сектору науково-методичного забезпечення STEM-освіти, представник Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, і   побажали конкурсантам наснаги, упевненості у власних силах, щоб Шевченкове слово стало поштовхом до розкриття свого творчого потенціалу та філософського бачення сьогодення. Щирі слова вдячності та поваги прозвучали і для  педагогів.

Організатори конкурсу гідно оцінили досягнення творчої молоді та її наставників: усі фіналісти отримали дипломи й цінні подарунки, а викладачі –подяки.

Цього ж дня роботи учнів і студентів були відправлені в Київ для перевірки членами журі ІV (фінального) етапу конкурсу.

Бажаємо подальших успіхів!!!