Сонячного зимового дня 1 лютого 2022 року відбулося урочисте і радісне свято – захід з нагоди вручення дипломів випускникам денного та заочного відділень спеціальностей «Туризм» та «Харчові технології».

Цей день – одна з найбільш хвилюючих і пам’ятних подій у житті студентів, яку вони з нетерпінням чекають від самого початку навчання. Цьогоріч наш коледж дав путівку у доросле життя випускникам, які завзято линуть у вир професійного життя на теренах нашої рідної України та Європи, поповнять лави закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Під звуки маршу, гучні оплески присутніх, у святкову актову залу коледжу заходять випускники 2022 року разом зі своїми класними керівниками: Назаренко Іриною Леонідівною, Тищенко Ольгою Леонтіївною та Прядко Анною Миколаївною.

Хвилюючий і довгоочікуваний момент вручення дипломів випускникам розпочався із вітального слова директора коледжу Крикуненко Людмили Олександрівни, яка наголосила, що колектив освітнього закладу пишається своїми студентами-випускниками й бажає їм справжнього людського щастя, високих професійних злетів, наснаги й енергії на добрі справи задля процвітання України.

Найактивніші студенти-випускники отримали грамоти та подяки за їх сумлінне ставлення до навчання, за спортивні досягнення та інше. Дипломи з відзнакою отримали 4 студентки.

Від імені всіх класних керівників до випускників та гостей зі словами вітання звернулася Назаренко Ірина Леонідівна, побажала сміливо йти до поставленої мети, долаючи перешкоди, відкривати нові горизонти, знайти своє місце на рідній землі.

У святково прикрашеній актовій залі зібрались не лише випускники, викладачі та працівники коледжу, а й батьки та друзі випускників. На заході звучали слова подяки від студентів випускних груп викладачам, класним керівникам та батькам, пісенні номери від дзвінкоголосих студенток коледжу.

Батьківські настанови і добрі слова на щасливу дорогу в доросле життя від імені всіх батьків висловили Ситник Олександра Володимирівна та Віталій Анатолійович та передали колективу коледжу коровай на вдачу і добрі справи.

З теплими напутніми словами до випускників звернулися почесні гості урочистостей, стейкхолдери коледжу, колишні випускниці: директор ресторану «Stories» і кафе-бару «La Gosti» – Чайка Галина Євгенівна та менеджер туристичної компанії «Інтерконтакт» – Дяченко Катерина Олегівна.

Тож, дорогі випускники, незабутніх вам вражень, щасливих подій, здійснення задумів, втілення мрій та щасливої життєвої дороги!

В  добру путь!