17 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний День студента. З нагоди цього в технікумі було заплановано та проведено ряд заходів, які сприяли цікавому, змістовному, активному і творчому святкуванню студентами цієї міжнародної дати.16 листопада 2016 року студенти І-ІІ курсів прослухали концертну програму «Жива музика кіно», яку підготувала до Дня студента Черкаська обласна філармонія та обласний симфонічний оркестр. Всі присутні на концерті долучилися до спілкування з справжнім живим музикальним мистецтвом, мали нагоду прослухати шлягери до відомих кінофільмів світового та вітчизняного кіно.

Традиційно 17 листопада відбувся День студентського самоврядування. Представники Студентської ради побували у ролі адміністрації, а на парах студенти заміняли викладачів. Всі призначені посадові особи, які виконували обов’язки адміністрації та педагогів, впродовж робочого часу сумлінно виконували поточні завдання, а на завершення дня сфотографувалися на приємну згадку про таку подію.

Не обійшлося свято, звичайно, і без студентських розваг. На великій перерві студенти співали популярні пісні в караоке, проводили вікторини.

У цей день адміністрація технікуму та профком почастували усіх  студентів смачними булочками з цікавими передбаченнями, які з любов’ю приготували для всіх студенти-практиканти групи ВХП-14 під керівництвом працівників студентської їдальні.

17 листопада також феєрично і весело пройшов традиційний творчий захід «Дебют першокурсника-2016», на якому студенти І курсу 10 навчальних груп показували свої таланти у різноманітних мистецьких номінаціях та визначалась найталановитіша група.

З вітанням з Міжнародним днем студента  до всіх присутніх звернувся директор технікуму В’язовік В.В. та, як голова журі, оголосив переможців творчого конкурсу першокурсників із врученням дипломів. Солодкі призи найкращим учасникам «Дебюту» підготував профком, їх на заході  вручила Гущина А.В., голова профспілкової організації технікуму. Отож, вітаємо переможців «Дебюту»: кращий ведучий – Кузьмін Нікіта, група ХТ-2; краща презентація групи – Т-2; кращий вокальний номер – дует дівчат з групи СП-6 Несват Ліза і Спіркіна Альона; переможці у танцювальній номінації – тріо студентів групи ХТ-3; кращий декламатор – Божко Ольга, група ПТ-2; переможець інструментального жанру – Гончаренко Аміна, група ПТ-1; переможець у розмовно-постановочному жанрі – дует дівчат групи СП-7.

А ввечері танцювали на запальній дискотеці.

Віват, студенти ЧКТ!