Воркшоп «Аб’юз і газлайтинг: протидія гендерному насильству та дискримінації в деталях»

Студенти спеціальності «Соціальна робота» в межах вивчення соціальних дисциплін відвідали воркшоп «Аб’юз і газлайтинг: протидія гендерному насильству та дискримінації в деталях», який провела тренерка громадської організації клуб «Еней» (місто Київ) на базі ЦРГС «Твій простір». На заході було обговорено види насильства, особливості психологічного насильства та його наслідки, можливості для протидій.

Воркшоп виявився дуже корисним і пізнавальним для майбутніх соціальних працівників.

По завершенню зустрічі учасники отримали сертифікати. У поточному навчальному році це перший сертифікат у скарбничку студентів, який мотивуватиме до отримання нових знань і досягнень.