Ось і настав цей святковий і сумний водночас день у Черкаському комерційному технікумі. 27 січня 2017 року відбулося урочисте і радісне свято – випускний захід з нагоди вручення дипломів випускникам денного та заочного відділень, спеціальностей «Туристичне обслуговування» та «Виробництво харчової продукції».

В котрий раз наш технікум дає путівку у нове професійне життя 85 випускникам, які  завзято ринуть у вир професійного життя на теренах нашої рідної України та Європи, поповнять лави третьокурсників вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Хвилюючий і довгоочікуваний час вручення дипломів випускникам розпочався із вітального слова директора технікуму В’язовіка В.В., який наголосив на тому, що колектив навчального закладу пишається своїми студентами-випускниками й бажає їм справжнього людського щастя, високих професійних злетів, наснаги й енергії на добрі справи задля процвітання України. В свою чергу студенти – випускники  подарували директору технікуму та педагогічному колективу символ гостинності українського народу – духмяний коровай.

У святково прикрашеній актовій залі зібрались не лише викладачі, випускники, а й батьки та друзі випускників. На заході звучали приємні слова подяки від студентів випускних груп викладачам, класним керівникам та батькам, лунали пісенні номери від ниших дзвінкоголосих співачок Машкаренко Маргарити, Лисенко Дарії, також студенти першого курсу Полтавець Альбіна, Черепаха Максим, Стародубцева Альона, Смоляр Нараз для усіх присутніх подарували красивий вальс.

А від випускників групи ТО-5 для присутніх прозвучала авторська пісня, у виконанні Вербицького Дмитра та подарований неймовірно прекрасний танок  від Богдан Тетяни.

Від імені всіх класних керівників до випускників та гостей звернулись Цибрій А.Б., Титаренко А.В. та Решетніков С.М., бажаючи випускникам йти  по життю упевнено, вперто, сміливо, вибирати завжди найкраще й своє!

Батьківські настанови і добрі слова на щасливу дорогу в доросле життя від імені всіх батьків – випускників висловили Краснощока Вікторія Михайлівна і Аулов Сергій Анатолійович та передали студентам коровай на вдачу і на добрі справи. І за традицією обсипали зерном, щоб щедро зростало життя добром, солодощами, щоб солодкою доля була та квітами, щоб все життя до краси прагнули.

Тож, дорогі випускники, незабутніх вам вражень, щасливих подій,здійснення задумів, втілення мрій та щасливої життєвої дороги!