Сонячний літній день 27 червня 2017 року підсумував у технікумі напружений останній навчальний рік для студентів-випускників спеціальностей «Соціальна робота», «Товарознавство та комерційна діяльність» і «Бухгалтерський облік». Під гучні оплески й урочисту мелодію викладачі, батьки, гості зустріли у залі молодших спеціалістів навчальних груп СП-4, СП-23, Б-6, ТКД-45 та ТКД-8 зі своїми класними керівниками.

На урочистому заході під неповторну ніжну мелодію вальсу виконали свій прощальний номер дівчата з групи Б-6.

З щирими хвилюючими та інколи жартівливими словами прощання і подяки викладачам виступили представники випускних груп.

Від імені батьків випускників виступила мати Кирдода Л.І., яка привітала всіх зі святом і побажала: студентам-випускникам – щасливої особистої та професійної долі, педагогам технікуму – успіхів у такій потрібній і відповідальній роботі, а батькам – пишатися своїми розумними дітьми і підтримувати їх у подальшому дорослому житті.

З вітальним словом до всіх присутніх, і особливо до випускників, звернувся директор технікуму В’язовік В.В. Він зазначив, що 76 молодших спеціалісти, які залишають стіни навчального закладу, поповнять потужні лави енергійних, завзятих, розумних молодих людей, що ввіллються у сферу обслуговування населення України та европейських країн, а частина – продовжать навчання у вишах ІІІ – ІV р.а. Позитивним є те, що більшість випускників мають своє перше робоче місце, що свідчить про затребуваність наших молодших спеціалістів на ринку праці.

Отримавши довгоочікувані дипломи, випускники вислухали настанову й материнські поради Відьменко М.О., яка виступила за дорученням всіх класних керівників: «Шановні випускники, не будемо бажати вам легкого життя, просто тому що такого не буває. Але ми вам бажаємо, щоб ваш перший крок після закінчення технікуму був вдалим. Саме від нього залежить та багато. Поважайте своїх батьків, зберігайте їх традиції та працюйте на благо рідної України. Саме Ви, дорогі випускники є нашою надією і нашим майбутнім».

Під різнокольоровий каскад повітряних кульок та пісню « We are the champions» технікум та всі присутні розпрощалися з випускниками.

У добру путь і нехай вам всім щастить!