Сонячним зимовим днем 26 січня 2018 року відбулося урочисте і радісне свято – захід з нагоди вручення дипломів випускникам денного та заочного відділень спеціальностей «Туристичне обслуговування» та «Виробництво харчової продукції». Випускний – одна з найбільш хвилюючих і пам’ятних подій у житті студентів, яку вони з нетерпінням чекають від самого початку навчання. Цьогоріч наш технікум дав путівку у нове професійне життя 71 випускнику, які  завзято ринуть у вир професійного життя на теренах нашої рідної України та Європи, поповнять лави третьокурсників закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Під піднесені звуки маршу, гучні оплески присутніх, у святкову актову залу технікуму заходять винуватці свята — випускники 2018 року разом зі своїми наставниками: Відьменком Сергієм Івановичем, Сушко Оксаною Володимирівною, Смаглієм Віктором Сергійовичем  та  Симоненко Вікторією Олексіївною.

Хвилюючий і довгоочікуваний час вручення дипломів випускникам розпочався із вітального слова директора технікуму В’язовіка В. В., який наголосив на тому, що колектив навчального закладу пишається своїми студентами-випускниками й бажає їм справжнього людського щастя, високих професійних злетів, наснаги й енергії на добрі справи задля процвітання України. Позитивним є те, що більшість випускників мають своє перше робоче місце, що свідчить про затребуваність наших молодших спеціалістів на ринку праці.

Студенти, з числа найбільш активних впродовж навчальних років, отримали грамоти та подяки за їх сумлінне ставлення до навчання, за спортивні досягнення та інше. Дипломи з відзнакою отримали 4 студентів.

Від імені всіх класних керівників до випускників та гостей зі словами вітання звернувся Смаглій В.С., бажаючи випускникам йти  по життю упевнено, вперто, сміливо, вибирати завжди найкраще й своє!

У святково прикрашеній актовій залі зібрались не лише випускники, викладачі та працівники технікуму, а й батьки та друзі випускників. На заході звучали слова подяки від студентів випускних груп викладачам, класним керівникам та батькам, пісенні номери від нинішніх дзвінкоголосих співачок Білоконь Ольги та Федьорченко Наталії.

Батьківські настанови і добрі слова на щасливу дорогу в доросле життя від імені всіх батьків висловили Коберник Олександр Володимирович та Кнурова Людмила Анатоліївна та передали студентам коровай на вдачу і добрі справи.

З теплими напутніми словами до випускників технікуму звернулась почесна гостя урочистостей, голова державної екзаменаційної комісії, завідувач кафедри готельно-ресторанної справи і туризму Східноєвропейського університету Собко Анна Борисівна.

Тож, дорогі випускники, незабутніх вам вражень, щасливих подій, здійснення задумів, втілення мрій та щасливої життєвої дороги!