Сонячний літній день 27 червня 2018 року підсумував у технікумі напружений останній навчальний рік для студентів-випускників спеціальностей «Соціальна робота», «Товарознавство та комерційна діяльність», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Бухгалтерський облік» та «Фінанси, банківська справа та страхування» . Під гучні оплески й урочисту мелодію викладачі, батьки, гості зустріли у залі молодших спеціалістів навчальних груп СП-5, СП-7, Б-7, ТКД-9 та ПТ-2 зі своїми класними керівниками.

З щирими хвилюючими та інколи жартівливими словами прощання і подяки викладачам виступили представники випускних груп.

Від імені всіх класних керівників до випускників та гостей зі словами вітання звернулась Мартиненко Г.І., згадавши цікаві моменти навчання у технікумі та бажаючи й надалі йти  по життю упевнено, сміливо, вибирати завжди найкраще й своє!

Від імені батьків випускників виступила Федоренко Наталія Миколаївна , яка привітала всіх зі святом і побажала: студентам-випускникам – щасливої особистої та професійної долі, педагогам технікуму – успіхів у такій потрібній і відповідальній роботі, а батькам – пишатися своїми розумними дітьми і підтримувати їх у подальшому дорослому житті.

Хвилюючий і довгоочікуваний час вручення дипломів випускникам розпочався із вітального слова директора технікуму В’язовіка В. В., який  наголосив на тому, що колектив навчального закладу пишається своїми студентами-випускниками. Вони поповнять потужні лави енергійних, завзятих, розумних молодих людей, що ввіллються у сферу обслуговування населення України та європейських країн, а частина – продовжать навчання у вишах ІІІ – ІV рівнів акредитації. Позитивним є те, що значна більшість випускників мають своє перше робоче місце, що свідчить про затребуваність наших молодших спеціалістів на ринку праці.

Тож, дорогі випускники, незабутніх вам вражень, щасливих подій, здійснення задумів, втілення мрій та щасливої життєвої дороги!