Ось і настав цей святковий, радісний і сумний водночас день у Черкаському комерційному технікумі. 24 червня 2016 року відбулося урочисте і радісне свято – випускний захід з нагоди вручення дипломів випускникам спеціальностей «Соціальна робота», «Товарознавство та комерційна діяльність», «Бухгалтерський облік».

Наш технікум дає путівку у нове професійне життя 78 випускникам, які дружно і завзято ринуть у вир професійного життя на теренах нашої рідної України та Європи, поповнять лави третьокурсників вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

У святково прикрашеній актовій залі зібрались викладачі, випускники, батьки та друзі випускників. На заході звучали приємні слова подяки від студентів випускних груп, лунали пісенні номери від ниших дзвінкоголосих співачок-випускниць Пугач Сніжани, Скорик Яни, Білик Інни, Хльобас Наталії. Для усіх присутніх випускники подарували красивий прощальний вальс.

Батьківські настанови і добрі слова на щасливу дорогу в доросле трудове життя від імені всіх батьків проголосила Шевченко Світлана Юріївна – випускниця технікуму. А колективу технікуму виступаюча дарувала символ гостинності українського народу – духмяний коровай, уквітчаний маками та волошками.

Від імені всіх класних керівників до випускників та гостей звернулись Одорошенко О.В. та Башей О.О. Символічно звучала притча про сутність людського життя, яке залежить від нашого оточення та власних настанов.

Хвилюючий і довгоочікуваний час вручення дипломів випускникам розпочався із вітального слова директора технікуму В’язовіка В.В., який наголосив на тому, що колектив навчального закладу пишається своїми студентами-випускниками й бажає їм справжнього людського щастя, високих професійних злетів, наснаги й енергії на добрі справи задля процвітання України.

Щастя Вам,  здоров’я та успіхів! В добрий путь!