Нещодавно у ЧКТ  відбулася урочиста подія — завітала директорка Молодіжного ресурсного центру Олена Кудрявцева для  вручення студентам-активістам технікуму Паспортів волонтера. Паспорт волонтера – це документ, у якому фіксується вся благодійна діяльність волонтера. На основі цієї інформації Молодіжний ресурсний центр пообіцяв  надати приємні бонуси від популярних розважальних  черкаських закладів. Це своєрідна  дяка за  активну життєву позицію студентів та внесок у суспільно-корисну, благодійну діяльність.

Волонтери Черкаського комерційного технікуму – це спільнота молодих людей, готових змінювати світ навколо. Саме для них 6-8 листопада 2017 року у закладі буде проведено тренінг «Не мовчи!/Speak Out!

Як зазначила директорка МРЦ, тематика проекту присвячена правам людини, толерантності й протидії дискримінації людей з ВІЛ-СНІД, а також навчанню проектному менеджменту.

Участь в  проекті дозволить розширити можливості  особистісного та професійного розвитку студентів ЧКТ. Головна його мета – активізувати молодь, розвинути лідерські здібності кожного учасника та підтримати молодіжні ініціативи.