У комерційному технікумі 6-8 листопада відбувся тренінг з прав людини «Не мовчи!/Speak Out!» У роботі тренінгу брали участь 25 студентів технікуму із числа активів груп, які зацікавлені у саморозвитку та участі у соціальних проектах.

Після проведення тренінгу учасники використали на практиці здобуті вміння, поширюючи отримані знання у своєму середовищі.

Так, 28 грудня студенти групи Т-3 Дубович Олександр та Карбан Каріна   підготували та реалізували тренінг з теми «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?».

Учасники говорили про толерантне ставлення до людей з ВІЛ/СНІД  та їх дискримінацію. Розвінчували міфи про хворобу, грали у вікторину, яка перевірила реальні знання усіх учасників про ВІЛ/СНІД.

На захід до студентів завітала волонтерка Корпусу мира Саманта Александер, яка розповіла про ставлення американців до цієї проблеми та про важливість поширювання інформації щодо шляхів та профілактики ВІЛ/СНІДу.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку 1 грудня, він покликаний підвищити глобальну поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу, продемонструвати міжнародну солідарність у зусиллях по зниженню тягаря цієї хвороби.

Саме тому волонтери ЧКТ, за підтримки Черкаської благодійної організації ЛЖВ «Від серця до серця», нагадали студентам технікуму, що потрібно піклуватись про своє здоров‘я та думати про наслідки небезпечної поведінки.

У 2017 році Всесвітній день боротьби зі СНІДом присвячений темі «Право на здоров’я».  Це право кожної людини на найвищий досяжний рівень фізичного і психічного здоров’я. Це право кожного, у тому числі людей, які живуть з ВІЛ та постраждали від ВІЛ, на попередження та лікування хвороби, на прийняття рішення про своє власне здоров’я та дотримання власної поваги та гідності, право на відсутність дискримінації.

В холі закладу студенти та працівники отримали від волонтерів проспекти з інформацією про те, що таке ВІЛ/СНІД, як від нього вберегтись та засоби контрацепції для безпечної сексуальної поведінки. Саме такі спільні дії служать справі зміцнення організованих зусиль по боротьбі з ВІЛ/СНІДом.