29 листопада 2019 року з метою підвищення рівня фахової майстерності та професійно-практичної підготовки молодших спеціалістів у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки в м. Луцьку VIIІ Всеукраїнський фестиваль фахової майстерності «КомерцФест».

У конкурсі взяли участь 11 команд із студентів товарознавчо-комерційних спеціальностей різних навчальних закладів України, зокрема Черкаський комерційний технікум, Чернівецький державний комерційний технікум, Луцький кооперативний коледж, Коледж технологій, бізнесу та права СНУ ім. Лесі Українки, Волинський технікум НУХТ та інші навчальні заклади м. Брест, м. Кропивницький,  м. Миколаїв, м. Київ, м. Рівне.

На Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з ентузіазмом відстоювала честь свого навчального закладу і гідно його представляла наша команда «ЧКТ» за участю студентів груп  ПТ – 3 — Полівко Анастасії, Позднякової Марини, Московець Карини і групи ПТ —  6 – Дриги Марії під  керівництвом директора Черкаського комерційного технікуму Крикуненко Людмили Олександрівни, викладача торговельного підприємництва, основ менеджменту, а також голови циклової комісії спеціальних дисциплін комерційного спрямування та торговельного підприємництва, викладача товарознавства продовольчих товарів, комерційної діяльності та маркетингу  Ананьєвої Інни Анатоліївни.

Учасники змагалися у таких конкурсах:

І – Візитка команди

ІІ – «Сучасний підприємець» (Московець Карина)

ІІІ – «Товарознавець продовольчих товарів» (Полівко Анастасія)

ІV –  «Товарознавець непродовольчих товарів» (Дрига Марія)

V – «Організація торговельного процесу» (Позднякова Марина)

Всі студенти на високому рівні продемонстрували знання, вміння, професійні навички і таланти у торгівельній справі, яка є невід’ємною частиною нашого життя.

За результатами конкурсу учасники команди «ЧКТ» отримали диплом лауреата у номінації «Фахівці торгівельної справи» та незабутні враження про конкурс!

Вітаємо команду! Так тримати! Бажаємо успіхів у майбутній професійній діяльності!

Після проведення фестивалю студенти і викладачі Черкаського комерційного технікуму мали можливість ознайомитись із визначними місцями м. Луцька:

• Замок Любарта – історична перлина міста;
  • Кафедральний костел св. Петра і Павла – найбільший католицький єзуїтський костел в Україні;
  • Лютеранська кірха вразила своїм неготичним стилем;

Учасники екскурсії побували біля Дитячої залізниці, відомого на всю Волинь – Кликуна, пам’ятників Лесі Українки, Тараса Шевченка, Андрія Кузьменка, пам’ятки природи «Лесин ясен», музею «Волинської ікони», меморіалу Вічної слави, Будинку архітектора Миколи Голованя (будинку з химерами).

Цікавою була також прогулянка у парку ім. Лесі Українки, по проспекту Волі, через площу Злуки.

Місто Луцьк має стародавню історію, тому вражає; захоплює своїми історичними пам’ятками.