Як парость виноградної лози,
Паліть бур’ян. Чистіша від сльози
Вона хай буде…
М.Рильський

Традиційно щороку в країні, в усіх регіонах, проводиться Всеукраїнська олімпіада з української мови серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вищих навчальних закладів та ПТНЗ.

Найкращі знавці рідної мови технікуму щороку беруть участь у цьому заході, який дає можливість учнівській і студентській молоді показати свої знання з граматики української мови, комунікативних здібностей, любові до рідного слова.

Цьогоріч ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Черкаської області проходив 23 березня на базі ВСП Шевченківського коледжу Уманського НУС.

Технікум представляли Плаксій Катерина, студентка ІІ курсу групи ХТ–1-09-16 та Дежефі Лаура студентка ІІІ курсу групи ТКД-9-09-15. Катерина посіла ІV місце серед 26 учасників та була нагороджена сертифікатами, а викладач української мови Назаренко Ірина Леонідівна отримала подяку за підготовку студентів до участі в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з української мови.