Студентки спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»  Задорожня Каріна – група Б-7 та Рябенко Валентина – група Ф-1 під керівництвом викладача технікуму Мойсеєвої Л.Й. з березня по травень 2018 року приймали участь у конкурсі творчих презентацій кафедри банківської справи та Банківського клубу Київського національного економічного університету (КНЕУ) в рамках проведення Всеукраїнського конкурсу робіт талановитої молоді у сфері грошей, фінансів та банківської справи. Задорожня Каріна підготувала на конкурс роботу на тему «Які перспективи розвитку банків в Україні?», Рябенко Валентина – «Що станеться, якщо зникнуть усі гроші?». Метою конкурсу було представлення ідей небайдужих до майбутнього України творчих особистостей щодо розв’язання актуальних питань грошей, фінансів, банківської справи; дати його учасникам можливість поглибити свої знання у сфері економіки і шанс наблизитись до навчання у провідному університеті України за означеним напрямком, а згодом долучитися до нової бізнес-еліти України. Конкурс проводився в 2 етапи: 1 етап – усі учасники мали виконати конкурсне завдання відповідно до обраного напрямку; 2 етап, Гранд-фінал – переможці І етапу запрошувалися для презентації своїх робіт і отримання нагород до КНЕУ ім. Вадима Гетьмана. Результати І етапу конкурсу презентацій були розміщені до 13 травня 2018 року на офіційному сайті університету. Переможців конкурсу презентацій визначало журі КНЕУ.

Робота студентки Рябенко Валентини потрапила у Гранд-фінал. Робота відповідала критеріям творчості, економічній правдивості та відповідності сучасному стану економіки та розвитку суспільства та була відправлена для публікації в електронному періодичному виданні КНЕУ «Молодіжний економічний дайджест».

18 травня 2018 року у м. Києві проводився Гранд-фінал конкурсу де взяла участь і Рябенко Валентина. За наслідками результатів конкурсу робіт Рябенко Валентина посіла ІІ місце та була нагороджена Дипломом переможця Всеукраїнського конкурсу робіт у сфері грошей, фінансів та банківської справи ІІ ступеня, кубком, книжкою та знаком Банківського клубу КНЕУ. Науковий керівник від технікуму, викладач Мойсеєва Л.Й. була відзначена Почесною грамотою за підготовку Гранд-фіналіста.

Вітаємо Рябенко Валентину та Мойсеєву Людмилу Йосипівну з перемогою та бажаємо подальших успіхів!