Студентки спеціальностей: «Фінанси, банківська справа та страхування» — Рибальченко Марія та Рябенко Валентина – група Ф-1; «Харчові технології» —  Манзюк Олена – група ХТ-2; «Туризм» — Карбан Карина – група Т-4 під керівництвом викладача технікуму Мойсеєвої Л. Й.

15 листопада 2018 року взяли участь у І етапі І –го Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Акули фінансів бізнесу», який організувала Кафедра корпоративних фінансів і контролінгу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана у межах проекту з пошуку талановитої та ініціативної молоді.

Мета конкурсу —  представлення власної ідеї щодо вирішення актуальних економічних завдань у сфері корпоративних фінансів та бізнесу; отримання преференцій при вступі на спеціалізацію «Корпоративні фінанси» у КНЕУ ім. В. Гетьмана; відчуття атмосфери студентського життя у стінах провідного економічного вузу країни; знаходження однодумців та нових товаришів серед учнів, студентів та викладачів; вдосконалення власних ораторських та наукових здібностей та здобуття корисного досвіду і пам’ятних призів.

Студентки підготували есе за наступними темами:

Рибальченко Марія – «Власний бізнес: з чого почати?»;

Рябенко Валентина – «Уберегтись від банкрутства: місія нездійснена?»;

Манзюк Олена – «Фінансовий консалтинг та аудит»;

Карбан Карина – «У пошуках грошей, або як підприємству профінансувати свій розвиток».

Робота кожним учасником виконувалася у вигляді презентації. Виконані есе містили власні судження автора і відповідали принципам актуальності, правдивості, обґрунтованості та науковості.

У результаті виконання презентацій студенти значно підвищили свої знання щодо обраного напряму роботи.

За результатами І етапу журі конкурсу нагородило усіх учасників сертифікатами.

Вітаємо студенток:

Рибальченко Марію;

Рябенко Валентину;

Манзюк Олену;

Карбан Карину,

які отримали сертифікати  за участь у І Всеукраїнському конкурсі учнівських есе «Акули фінансів бізнесу», що пройшов на базі Кафедри корпоративних фінансів і контролінгу у Київському національному економічному університеті  ім.. В. Гетьмана 15.11.2018 р.