Студенти спеціальності «Соціальна робота» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді». Організаторами конкурсу є Посольство Литовської Республіки в Україні, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України та інших організацій і відомств. Конкурс проводиться у двох номінаціях: «Фотографія», «Відеоролик».

Під керівництвом викладача фахових дисциплін спеціальності «Соціальна робота» Башея О. О. ініціативні студенти 1 — 3 курсів, груп СП-6, СП-23, СП-4, СП-7 для у часті в конкурсі створили фотороботу «Україна та НАТО: партнерство заради Миру!» та намалювали плакати відповідної тематики.

Мета фотороботи – сприяти у формуванні громадського світогляду, позиції студентів  на НАТО та звернути увагу на проблематику національної безпеки, соціального партнерства.За умовами конкурсу фотороботу надіслали організаторам конкурсу на електронну адресу. Підбиття підсумків конкурсу відбудеться 13 січня 2017 року.