Починаючи з 15 лютого у Черкаському комерційному технікумі проведено ряд заходів щодо ушанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті героїв Небесної Сотні, які два роки тому своїм життям відстоювали справедливість та демократичне майбутнє в Україні.

У навчальних групах класними керівниками були проведені інформаційні години та тематичні бесіди «Революція Гідності: як це було?», «Пам’ять про Героїв Небесної Сотні завжди з нами» та інші. Студенти разом з викладачами згадували основну історичну хронологію подій, декламували поезії, які були створені на Майдані.

У читальній залі бібліотеки технікуму, де була організована виставка статей, буклетів, книг з даної тематики, студенти групи ВХП-16 взяли участь у годині-реквієму до Дня пам’яті Небесної Сотні. Згадали події, які не залишають байдужими жодного громадянина України. Вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

19 лютого заняття у технікумі розпочалися виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання як прояв вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увінчання пам’яті за всіма загиблими.

На великій перерві, за ініціативи студентського парламенту, після слів вдячності та хвилини мовчання Героям були випущені у повітря жовто-блакитні кульки.

23 лютого студенти групи СП-23 разом з класним керівником Посипайко Т.В. відвідали пам’ятний знак Небесній Сотні і воїнам АТО. В честь Героїв студенти запалили свічки та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Ніколи не будуть забуті імена Героїв, і завжди вони надихатимуть патріотів на беззастережне служіння Батьківщині.