15.03.2019 команда  технікуму у складі  5 найкмітливіших студентів взяла участь у інтелектуальному змаганні  на  запрошення  Східноєвропейського університету економіки і менеджменту.

Наш технікум представляли: Черненко Максим  (гр. ХТ-5-09-17),   Кравчено Каріна   (гр. ХТ-1-09-16),  Топчій Даша  (гр. ХТ-1-09-16), Черненко Віктор  (гр. ХТ-1-09-16),  Матвєєв Андрій  (гр. ПТ-3-09-17).

За звання найкмітливіших боролися 7 команд студентів і учнів старших класів черкаських закладів освіти.

Відповідаючи на запитання в умовах ліміту часу, учасники виявили неабияку кмітливість, ерудицію та винахідливість. Команди то вирівнювали рахунки, то вибивалися вперед. Боротьба точилася до останнього запитання.

Зрештою, як і в кожній грі, визначилися свої переможці.

Наші студенти (із різницею 1 бал) посіли ІІ місце.

Голова журі виголосив командам подяки, вручив дипломи, а також відзначив творчу працю учасників.

Незважаючи на те, що гра проходила в форматі змагання, вдалося створити приязну і веселу атмосферу. Активність нашої молоді під час брейн-рингу засвідчила глибоку ерудованість і вміння працювати в команді, що є надзвичайно важливим на шляху становлення професіоналів.

Участь в таких заходах урізноманітнює студентське життя, сприяє ерудованості, розвиває мислення та зближує студентів не лише в межах одного закладу, але й дає можливість познайомитись із представниками інших вишів.