Інтернет-олімпіади «На Урок» — цікавий інтерактив для здобувачів освіти та зручний інструмент контролю знань для викладача. Олімпіада з іноземних мов перевіряє вміння студентів вдумливо читати, спілкуватися; знання лексики, граматики. Також вона дозволяє урізноманітнити заняття і є зовнішнім та незалежним джерелом оцінювання рівня знань студентів.
Завдання XI Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» — це повторення попереднього навчального матеріалу та актуалізація нового, це захопливі інтерактивні завдання, гарантовані нагороди та подарунки для кожного!
Завдання даної олімпіади суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створюють рівні умови для всіх учасників.
Студенти нашого коледжу також взяли участь в ХІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок», яка відбулася у листопаді, та отримали дипломи переможців, а саме:
 Диплом І ступеня:
Лаптєва Анастасія, гр. Тфб-1, викладач Дрогоман О.А.
Шаповал Любов, гр. ПТфб-3, викладач Голуб О.А.
Диплом ІІ ступеня:
Гончаренко Софія, гр. ХТфб-5, викладач Дрогоман О.А.
Гончаренко Стефанія, гр. ХТфб-5, викладач Дрогоман О.А.
Писарець Вікторія, гр. ПТфб-3, викладач Голуб О.А.
Сліжевський Олександр, гр. ПТфб-3, викладач Голуб О.А.
Андрусик Мілана, гр. ХТфб-6, викладач Сімончук Т.М.
Диплом ІІІ ступеня:
Глушко Карина, гр. ПТфб-3, викладач Дрогоман О.А.
Вільчинський Артем, гр. ПТфб-3, викладач Дрогоман О.А.
Мірошник Артьом, гр. ПТфб-3, викладач Голуб О.А.
Довгенко Кіра, гр. ХТфб-6, викладач Голуб О.А.
Кисельова Анастасія, гр. ПТфб-4, викладач Голуб О.А.
Постіл Артур, гр. ХТфб-6, викладач Голуб О.А.
Собова Валерія, гр. ПТфб-3, викладач Голуб О.А.
Юзефович Поліна, гр. Т-6, викладач Голуб О.А.
Шарова Анастасія, гр. ХТфб-2, викладач Голуб О.А.
Дика Аліна, гр. Хтфб-6, викладач Сімончук Т.М.
Вітаємо переможців та радимо брати участь у змаганнях кожному, адже це унікальна можливість продемонструвати реальний рівень знань та отримати гарантовані нагороди.