25 лютого в читальній залі бібліотеки технікуму відбувся поетичний вечір з нагоди 145-річчя від дня народження Лесі Українки. У заході брали участь шанувальники української поезії. Студенти декламували вірші Лесі Українки. Взяли участь у міні-вікторині на знання життєвого і творчого шляху відомої, поетеси. Усі учасники заходу могли переглянути книжкову виставку, присвячену творчості відомої на весь світ геніальної письменниці.

29 лютого студенти технікуму відвідали Обласну юнацьку бібліотеку ім. В. Симоненка, де мали можливість детальніше ознайомитись із дивовижної сили поетичним талантом Лесі Українки. На будь-яке явище життя письменниця мала свою думку. Такою ж безмежно вільною вона була і в творчості. Вона жила красиво і самозречно, тому її біографія зворушує своєю чистотою, мужністю і жертовністю.

Її твори пронизані любов’ю до людини, світлою вірою в перемогу добра, справедливості і актуальні у наш, неспокійний для України, час.

І ти колись боролась, мов Ізраєль,

Україно моя! Сам Бог поставив

супроти тебе силу невблаганну

сліпої долі. Оточив тебе

народами, що, мов леви в пустині,

рикали, прагнучи твоєї крові,

послав на тебе тьму, що в ній,

брати братів не пізнавали рідних.

Чи довго, ще о Господи, чи довго

ми будемо блукати і шукати

рідного краю на своїй землі?