Я хочу правді бути вічним другом

В.Симоненко

У січні вся Україна відзначала  85-ту  річницю з дня народження одного з найвидатніших митців епохи шістдесятництва Василя Симоненка.

«Василь Симоненко став для нас легендою. Нескорений, як Прометей, з гарячою і пристрасною натурою, непримиренний до ворогів українського народу, великий патріот своєї Вітчизни, щирий, і добродійний, він увійшов у літературу як поборник правди і добра,» — так писав про поета Володимир Гончаренко.

У нашому навчальному закладі з нагоди  ювілейної дати письменника пройшов  літературний захід «Життя мов спалах блискавки». Про життя і творчість В.А.Симоненка  розповіла шановна гостя  Катерина Вербівська, поетеса, член СПУ, завідувачка читальною залою обласної юнацької бібліотеки ім. В.Симоненка.

На заході студенти та викладачі мали нагоду побачити оригінали перших збірок  поета, переглянути відеозаписи  спогадів сучасників та матері поета, почути голос В.Симоненка. А студенти Огієнко Н. і Шустрова А. із групи Т-5, Бабич Н. і Кулик І. ( група СП-10) , Зайченко І.(гупа ХТ-12)  продекламували найвідоміші поезії поета-шістдесятника.