Традиційно, щороку у вересні проводиться тиждень краєзнавства. Студенти спеціальності «Туризм» були запрошені до Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка на заходи, присвячені тижню краєзнавства – «Я починаюсь з отчої землі». У програмі були передбачені різноманітні заходи. Студенти взяли участь у історичній вікторині, за правильні відповіді всі отримали солодощі, значки, ручки та книги.

Працівниками бібліотеки була проведена краєзнавча година «Скарбниця талантів землі Черкаської», де студенти дізналися про життям, діяльністю, творами видатних уродженців Черкащини.

Також всі присутні були ознайомлені з виставкою робіт творчо-обдарованої молоді краю і з презентацією краєзнавчих видань.

Такі заходи є ефективним засобом пізнання і успадкування історичних і культурних надбань свого народу, формування у студентів національної свідомості, любові до рідної землі!