17 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день студента. З цієї нагоди в технікумі було заплановано та проведено ряд заходів, які сприяли цікавому, змістовному, активному і творчому святкуванню студентами цієї міжнародної дати. 16 листопада 2017 року феєрично і весело пройшов традиційний творчий захід «Дебют першокурсника-2017», на якому студенти І курсу 10-ти навчальних груп презентували свої таланти у різноманітних мистецьких номінаціях та визначалась найталановитіша група.

З вітанням з Міжнародним днем студента  до всіх присутніх звернувся директор технікуму В’язовік В.В. та, як голова журі, оголосив переможців творчого конкурсу першокурсників із врученням дипломів. Солодкі призи переможцям «Дебюту» та записники всім учасникам підготував профком, їх на заході  вручила Гущина А.В., голова профспілкової організації технікуму.

Отож, вітаємо переможців «Дебюту першокурсників»: кращий ведучий – Вольний Андрій, група ХТ-6; краща ведуча – Дудник Анастасія, група ХТ-4; кращий вокальний номер – Ірванець Даріна, група ПТ-3; переможці у танцювальній номінації – група Т-4; кращий декламатор – Черненко Максим, група ХТ-5; переможець інструментального жанру – Михайлов Олександр, група СП-9; переможець у розмовно-постановочному жанрі – дует дівчат групи СП-8 і команда-переможець заходу – група ХТ-5.

А святковий вечір продовжився на запальній дискотеці!

Традиційно 17 листопада відбувся День студентського самоврядування. Представники Студентської ради побували у ролі адміністрації, а на заняттях студенти заміняли викладачів. Всі призначені посадові особи, які виконували обов’язки адміністрації та педагогів, впродовж робочого часу сумлінно займалися  поточнимисправами.

У цей день адміністрація технікуму та профком почастували усіх  студентів смачними булочками з цікавими передбаченнями на майбутнє.

Бажаємо вам, дорогі студенти, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю. Щастя, злагоди й любові, дорогі студенти!