25 лютого студенти  технікуму спеціальності  «Соціальна робота»,  групи СП-22 на чолі з керівником гуртка «Якщо не ми, то хто?» Башеєм О.О. відвідали Черкаську благодійну організацію ЛЖВ «Від серця до серця». Гуртківці зустрілися з представником Черкаського обласного відділення «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», практичними соціальними працівниками. Під час зустрічі студенти мали змогу ознайомитись з основними напрямками діяльності, категоріями клієнтів, з якими працює благодійна організація та соціальними послугами, що нею надаються. Отримали інформацію про нові соціальні проекти, які будуть реалізовуватися в Україні, в Черкаській області та місті щодо профілактики наркотичної залежності серед населення, а особливо серед дітей та молоді. Студенти відвідали Центр реінтеграції для бездомних та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, створений у м. Черкаси  на  базі Черкаської благодійної організації ЛЖВ «Від серця до серця».

Громадська  організація «Від серця до серця»  взяла на себе не лише  зобов’язання з ведення обліку бездомних громадян та забезпечення їх тимчасового перебування у закладі, але й надання їм правової, психологічної, соціальної, медичної та побутової допомоги в подоланні тимчасових труднощів. А також – сприяння у відновленні документів та працевлаштуванні.

За результатами зустрічі були розглянуті шляхи подальшої співпраці з технікумом та проходження технологічної практики студентами.