1 червня 2017 року у технікумі спільно з Черкаським міським центром зайнятості із запрошенням представників підприємств, установ та організацій був проведений захід для студентів випускних груп. Метою заходу було знайомство випускників з роботою державної служби  зайнятості, надання допомоги у пошуку роботи, налагодження ефективного діалогу з роботодавцями, проведення профорієнтаційної роботи серед студентської молоді.

Відкрив спільний захід директор технікуму Володимир В’язовік. З вітальним словом перед присутніми виступили директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак та провідний спеціаліст Юлія Симошенко, які проінформували студентів про актуальні професії на ринку праці, особливості пошуку роботи та проходження співбесід.

Під час заходу студенти отримали чимало корисної та актуальної інформації, пов’язаної з працевлаштуванням. Мали можливість поспілкуватись з роботодавцями, ознайомитись із специфікою роботи підприємств, установ та організацій. Отримали інформацію про вакансії, умови праці, рівень заробітної плати та вимоги до претендентів на посади. Випускники заповнювали анкети роботодавців та надавали власні резюме. Усі бажаючі пройшли психодіагностичне тестування та отримали поради та рекомендації щодо працевлаштування. Подані резюме будуть включені до банку даних Всеукраїнського кадрового резерву служби зайнятості. Тож новоспеченим фахівцям буде простіше знайти роботу з достойною оплатою.

Технікум докладає всіх зусиль, щоб створити умови для ефективної реалізації права студентів і випускників на працю та підвищити їхню конкурентоспроможність на ринку праці.