З Днем працівника соціальної сфери України!

Кажуть добро повертається до людини сторицею. Про це, як ніхто, знають працівники соціальної сфери.

Вони покликані допомагати, нести в світ милосердя, дарувати людям надію на краще, вчасно подаючи  руку допомогти тим, хто цього потребує.

Для багатьох  з них слова Івана Франка — «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим», стали сенсом життя.

Лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну професію.

Соціальна робота — це не просто професія, це — місія. Це насамперед поклик душі і серця, адже робота працівників соціальної сфери охоплює всі вікові та соціальні категорії населення.

Сучасний соціальний працівник – це фахівець у галузі соціальної інженерії і соціальних технологій, посередник у різних сферах соціальної допомоги сім’ї, окремими її членам, групам людей, у тому числі дітям, молоді, людям похилого віку, особам з інвалідністю і хворим, а також в усіх випадках загальної соціальної підтримки населення.

Професійний соціальний працівник виступає у ролі посередника між громадянином і державою, покликаний бути захисником прав своїх громадян, і людиною.

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13 квітня 1999  року № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі  соціальних працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Соціальна сфера в Україні представлена широким спектром державних, комунальних, громадських, комерційних установ, організацій, об’єднань. Тільки в державній соціальній сфері працює понад 40 тисяч осіб. Саме вони кожного дня опікуються тим, щоб громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї з дітьми та всі, хто опинився в складній життєві ситуації, отримали необхідну соціальну допомогу.

Сьогодні навіть важко уявити скільки зроблено соціальними працівниками добрих справ за роки праці, скільки одиноких сердець знайшло прихисток, тепло і увагу завдяки їхній небайдужості і турботі.

Шановні працівники соціальної сфери, з професійним святом!!!

Сьогодні всі теплі слова і побажання для вас.

Ви цього заслуговуєте, бо, зазвичай, звикли самі дарувати тепло іншим,  підтримувати словом та порадою.

Спасибі вам за розуміння та самовіддану працю.

Бажаємо  вам міцного здоров’я, терпіння і мудрості, домашнього затишку і тепла, достатку та добробуту. Зі святом!