З нагоди Міжнародного дня студента.

У святкування цьогорічного Міжнародного дня студента сучасні обставини життя внесли свої корективи. Проте незалежно від умов, у незвичному форматі, свято у технікумі відзначалося  . Тому що це день, який об’єднує людей не за професією чи посадами, не за віком  чи національністю. Це – свято тих, хто відчуває (нині чи в спогадах) енергію навчання й пізнання, радість творчості й пошук можливостей у досягненні цілей, незабутні враження від першої практики й спільних подорожей, задоволення від спілкування, дружби, кохання…

Викладачі й працівники технікуму організували флешмоб  своїх світлин  «Улюблена фотографія студентської пори» під девізом «Від нашого покоління вашому – вітання з Днем студента!». Фотозібрання об’єднало студентів минулих років в часовому вимірі від шістдесятих ХХ ст. до сьогодення.

Перебуваючи на дистанційно-змішаній формі навчання, ностальгуючи за живим спілкуванням з одногрупниками та викладачами, студентська рада організувала конкурс «Кращий фотоколаж моєї групи». Студентське журі в роботах оцінювали креативність, творче виконання та змістову наповненість. Переможцями  конкурсу стали фотоколажі груп ПТ-5 і ПТ-8 (І місце), ХТфб-1 (ІІ місце), ХТ-11 (ІІІ місце). Спільна справа дала можливість студентам згадати ті часи, коли вони були разом на навчанні та відпочинку, різноманітних заходах у технікумі та місті, на екскурсіях. Переможених  у цьому конкурсі не було, всі отримали задоволення.

Найрозумнішого студента з кожної навчальної групи з Днем студента грошовими преміями відзначив профком первинної профспілкової організації технікуму. Нехай це матеріальне заохочення 21 студента ІІ-ІV курсів нагадає всім головну мету навчання  — це отримання ґрунтовних знань у освітньому закладі, які в майбутньому прокладуть шлях до успішної кар’єри.