Студенти та викладачі  Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу у п’ятницю, 8 жовтня, переглянули виставу М.Старицького «За двома зайцями» у Черкаському обласному музично-драматичному театрі ім Т.Шевченка.

Комедійна історія сталася у Києві з Голохвастовим, який мав збиткову перукарню. Він любив шик та красивий одяг, справляти враження і вражати своєю галантністю. Сподіваючись на привабливу зовнішність, цирульник Голохвастий починає залицятися одразу до двох дівчат, але зовсім не думає про те, що за двома зайцями побіжиш, жодного не спіймаєш. Сюжет розвивається стрімко, з інтригами, викриттям, розбитими мріями про кохання і повним крахом майбутніх планів.

Талановиті актори ніби й не грали, вони жили своїми героями. Тож усі глядачі із захватом поринули у дію комедії та атмосферу кумедних перипетій. Чудовий акторський склад, декорації, український побут, прекрасна музика, освітлення, цікаві та яскраві костюми, веселі танці та пісні, дотепні жарти від яких наповнювався сміхом весь глядацький зал, все це сприяло успіху вистави, підняло настрій та зарядило позитивними емоціями. Дві години пролетіли непомітно.

Рекомендуємо для перегляду! І чекаємо на нову зустріч з театром!!!