З метою виховання у молодого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості молоді, виховання у них почуття патріотизму та у рамках  відзначення Дня Соборності України у гуртожитку Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу була проведена інформаційна година ”Захід, схід – одна країна! Це – соборна Україна”.

Під час заходу було переглянуто  відеоматеріали, завдяки яким студенти  згадали важливий момент історичного минулого — День злуки ЗУНР та УНР в одну державу —  та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. Студентками Варяницею Дарією (гр.СП-12) та Чепур Аліною (гр.ХТ-10) була створена презентація у вигляді гри-вікторини, під час якої присутні показали  свою обізнаність про історичне минуле українського державотворення та сучасне нашої країни.

Захід ствердив розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.