Захищати державу – справа честі кожного

Цікавою, змістовною і корисною була зустріч для студентів випускних груп ХТ-4, Т-3 (кл. керівник Титаренко А.В.) та  ХТ-5, ХТ-9 (кл. керівник Голуб О.М.) із старшим офіцером відділення з добору  в Черкаській області Головного центру підготовки особового складу  Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора І.Момота старшим лейтенантом Миколою Лисокінь, яка відбулася 29.09.2020 на подвір’ї коледжу.

Студенти дізналися про основні напрямки та умови роботи прикордонної служби; про можливість подальшого навчання, кар’єрного зросту, вдосконалення знань іноземної мови та підвищення рівня фізичної підготовки; отримали візитівки із контактними даними.

Звичайно, робота в Державній прикордонній службі України – не для всіх, а лише для ініціативних та наполегливих, рішучих та відповідальних, амбітних та дисциплінованих; для тих, хто вірить у зміни і готовий розпочинати їх з себе; для тих, хто готовий приймати рішення за всю країну.

Але саме такими і є студенти нашого коледжу! І можливо саме після цієї зустрічі хтось із них після закінчення коледжу обере службу за контрактом.

Адже, обрати службу за контрактом — це обрати престижну роботу з благородною місією захищати державу та її права, інтегрувати європейські цінності, вдосконалювати та поліпшувати життя громадян, змінювати країну та змінюватися самим.

Студенти вдячні Гущиній А.В., заступнику директора з виховної роботи, за організацію зустрічі із представником Державної прикордонної служби України.