Заняття на свіжому повітрі стали реальністю….

З метою запобігання  розповсюдження  COVID–19  5 жовтня 2020р. у групах ПТфб-1,Тфб-1, СПфб-1 проведено заняття із зарубіжної літератури на  свіжому повітрі. «Зелений урок»  проходив у парку «Соборний». Чудова осіння погода посприяла проведенню такого пленерного уроку. Студенти  ознайомилися із життєвим та творчим шляхом Волта Вітмена,  його збіркою «Листя трави»: історією написання, тематикою та  композицією. На занятті студенти навчились аналізувати новаторську поезію, передавати свій емоційний стан під час читання  віршів; поглибили поетичну грамотність, ознайомились з новими поняттями з теорії літератури.

Такі незвичайні форми занять урізноманітнюють освітній процес та сприяють більшій зацікавленості у вивченні матеріалу. Студенти були у захваті від такого пленерного заняття.