Турбота про здоров’я молодого покоління українців є однією з важливих завдань нашого суспільства й навчальних закладів.

З метою пропаганди здорового способу життя, надання інформації про шкідливі речовини, що згубно впливають на молодий організм, сформуванню у студентів здатності протистояти вживанню алкоголю, тютюнових виробів, 24 жовтня у технікумі відбулася зустріч із Оробцем Юрієм Григоровичем, собріологом, координатором громадянського руху «Твереза Україна» по Черкаській області.

Студенти-першокурсники прослухали лекцію на тему «Здоров’я нації: тверезий світогляд», ознайомилися із причинами вживання молоддю шкідливих речовин, з негативним впливом алкоголю на здоров’я, інтелект, соціальний статус людини.

Такі зустрічі дуже корисні й важливі для студентів, тому що вони сприяють вихованню сили духу, твердості характеру, почуттю власної гідності.